فارسی بلاگ

علی صادقی انتشار عکس و داشتن بچه را تکذیب کرد

در روزهای گذشته تصويري از علي صادقی به همراه دو كودك منتشر كرديم كه در يادداشت ضميمه آن، عنوان شده بود فرزندان اين بازيگر هستند. مسئله اي كه صادقی آن را تكذيب ميكند و مي گويد: عکسي که به تازگي از من در فضاي مجازي همراه با دو کودک منتشر شده صحت ندارد.

علی صادقی انتشار عکس و داشتن بچه را تکذیب کرد

علي صادقی با اعلام اين مطلب به باني فيلم گفت: «به تازگي عکسي از من همراه با دو کودک در فضاي مجازي منتشر و در شرح عکس آن عنوان شده که آن دو فرزندان من هستند، در حالي که اين امر به هيچ وجه صحت ندارد. هفته گذشته يکي از ساکنان آپارتمانم مراسم تولدي برگزار کردند که در حين ورود به خانه ام با وجود ظاهر نامناسبم به اصرار مادر و تنها براي شاد کردن دل بچه ها، عکسي يادگاري در راهروي آپارتمان گرفتيم».

او اضافه کرد: «به هر حال اقدام غيرحرفه اي مادر بچه ها که اين عکس را در فضاي مجازي منتشر کرده به هيچ وجه اقدام مناسبي نبوده است. ضمن اينکه من هيچ صفحه اي در فضاي مجازي ندارم که بخواهم براي اين عکس چنين شرحي بنويسم».

صادقی در پايان گفت: «با عاملان اين اتفاق و کسي که از قول من اين صحبت هاي کذب را منتشر کرده قطعاً برخورد جدي خواهم کرد تا در آينده شاهد چنين رفتارهاي زشتي براي هيچکدام از بازيگرانمان نباشيم».

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)